Smokey Goodness Burgers & BBQ Bites

22,50

Op voorraad

Add to Wishlist
Add to Wishlist

Beschrijving

Het nieuwste BBQ-boek van Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites, met barbecuerecepten voor iedereen, voor fans van BBQ USA-style en Smokey Goodness.

Back to the USA we go! In Smokey Goodness – Burgers & BBQ Bites neemt pyro-culinair avonturier Jord Althuizen je mee naar de States. Want soms heb je simpelweg geen tijd voor het echte BBQ werk, en wil je something hot & fast. En waar kunnen ze dat nu beter dan in de USA?

In dit BBQ-avontuur neemt Jord je mee van de deli’s van New York tot aan de taco trucks in LA: op zoek naar a full serving of Smokey Goodness flavour maar voor half the time. Denk big-bigger-biggest BBQ sandwiches, de allerhotste BBQ taco’s of spicy BBQ snacks-on- a-stick. We want it all, and we want it now!

Beoordelingen (0)

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Smokey Goodness Burgers & BBQ Bites” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Search bbqtrainee.nl

Inloggen

Maak een account

Je persoonlijke gegevens worden gebruikt om je ervaring op deze site te ondersteunen, om toegang tot je account te beheren en voor andere doeleinden zoals omschreven in ons privacy beleid.

Wachtwoord vergeten

Lost your password? Please enter your username or email address. You will receive a link to create a new password via email.

WINKELMAND (0)

Smokey Goodness Burgers & BBQ Bites

22,50

Op voorraad